FK Zbuzany 1953






Agro CS Pohár SKFS 2016-17

Finále - středa 17. 5. 2017 od 17.30 hodin a středa 31. 5. 2017 od 18.00 hodin

Sokol Záryby - FK Komárov 2:0 (2:0).  Soukup, Vytlačil
FK Komárov - Sokol Záryby 2:0 (1:0), PK 4:3.  Pužík, Srp

Semifinále - středa 3. 5. 2017 od 17.30 hodin:

AFK Libčice n.Vlt. - FK Komárov 1:1 (0:0), PK 6:7.  Literák - Srp
Sokol Nespeky - Sokol Záryby 1:3 (0:0).  Pešta - Krulich 2, Voštiar

Čtvrfinále - středa 19. 4. 2017 od 17.00 hodin:

FC Jílové - FK Komárov 1:6 (1:0).  Kratochvíl - Kolář 2, Srp, Grunt, Kratochvíl, Janošov
AFK Libčice n.Vlt.- FK Dobříč 4:1 (3:0).  Paluka 2, Jeřábek, Hrdina - Kadlec
Sokol Nespeky - Čechie Vykáň 2:1 (1:0).  Matyášek, Kruhliak - Šedivý
Sokol Záryby - SK Kosmonosy 2:2 (1:1), PK 5:3.  Voštiar, Krulich - Koubek, Siřínek

3. kolo - středa 28. 9. 2016 od 16.30 hodin:

TJ Unhošť - FC Jílové 1:2 (0:0).  Neuberger - Janošov, Čmelík
FK Komárov - Spartak Příbram 1:1 (0:0), PK 5:4.  Pužík - Vašek
SK Doksy - FK Dobříč 2:3 (1:1).  Samek, Stuchlý - Šittich, Jelínek, Slavík
AFK Libčice n.Vlt. - SK Rakovník 3:3 (1:1), PK 5:4.  Paluka 3 - Pucholt, Sklenka, Nwogu
Sokol Vyšehořovice - Čechie Vykáň 0:1 (0:0).  Dalekorej
Sokol Nespeky - SK Votice 2:0 (0:0).  Burian, Šorfa
TJ Polepy - Sokol Záryby 2:2 (1:2), PK 2:4.  Javorek, Slezák - Přibyl, Vytlačil
SK Kosmonosy - SK Rejšice 2:0 (1:0).  Šimáček 2

2. kolo - středa 14. 9. 2016 od 17.00 hodin:


TJ Unhošť - FK Zbuzany 1953 1:0 (1:0).  Neuberger
FC Jílové - TJ Jíloviště 1:1 (0:0), PK 5:3.  Štědronský - Šulc
FK Komárov - SK Lhota 5:0 (1:0).  Vodička 2, Pužík, Srp, Pergl
Spartak Příbram - Český lev Beroun 5:2 (1:0).  Šváb 2, Rotter 2, Pazderník - Počta, Vopěnka
TJ Kly - SK Doksy 2:4 (1:1).  Kohout, Březina - Větrovec 2, Fereira, Škvára
FK Dobříč - AFK Tuchlovice 3:2 (1:2).  Šittich 3 - Kraus, Hadrika
AFK Libčice n.Vlt. - Sokol Klobuky 10:2 (5:2).  Punčochář 5, Hrdina, Hovorka, Paluka, Tenkl, Kapitán - Nejman, Říčka
SK Baník Libušín - SK Rakovník 3:3 (0:2), PK 4:5.  Křenek, Havelka, Pucholt - Sklenka, Vild, Mareš
Sokol Vyšehořovice - Jawa Divišov 4:2 (2:1).  Kasík 3, Kaiser - Pekárek, Vondrák
FK Říčany - Čechie Vykáň 1:3 (1:1).  Beneš - Maxhuni, Dlouhý, Šedivý
Sokol Nespeky - SK Hvozdnice 0:0, PK 4:1.
SK Votice - Posázavan Poříčí nad Sázavou 1:1 (0:1), PK 4:2.  Šlejmar - Pešta
Sokol Záryby - Bohemia Poděbrady 4:3 (3:2).  Soukup 2, Krulich, Šimek - Kadlec, Doseděl, Rulc
TJ Polepy - FC Velim 3:2 (2:1).  Linhart, Krumpholc, Mejzr - Jansta 2
FK Loučeň 1893 - SK Rejšice 0:2 (0:0).  Kučera, Karela
TJ Pátek - SK Kosmonosy 1:4 (0:0).  Kalina - Šulc 2, Novotný, Siřínek

1. kolo - středa 31. 8. 2016 od 17.30 hodin:


TJ Unhošť - Všenorský SK 3:0 (0:0).  Korpa 2, Vávra
SK Černolice - FK Zbuzany 1953 0:6 (0:4).  M. Pánek 3, I. Pánek 2, Šírl
FC Jílové - FK Mníšek pod Brdy 9:3 (7:1).  Štědroňský 5, Radimský 2, Hrobník 2 - Batovec, Prachař, Zákora
SK Nový Knín - TJ Jíloviště 1:3 (0:2).  Slezák - Wágner, Jiráň, Janoušek
FK Komárov - SK Hostomice pod Brdy 6:0 (3:0).  Srp 2, Štěpnička 2, Vodička, Komínek
Union Cerhovice - SK Lhota 4:4 (3:0), PK 5:6.  Pergl 2, Lacina, Franěk - Zimerman 2, Kudela, Nachtigal
TJ Tochovice - Spartak Příbram 0:3 (0:2).  Mráz, Trefný, Rampa
Mongeo Podlesí - Český lev Beroun 0:4 (0:2).  Ježek, Marek, Šebek, Počta
TJ Kly - Pšovka Mělník 2:1 (1:1).  Kympl, Kohout - Chytil
SK Doksy - SK Slaný 4:3 (3:1).  Fereira, Koška, Vincenc, Černý - Nykl, Stožický, Tikovský
FK Dobříč - TJ Klíčany 2:2 (0:0), PK 4:2.  Kadlec, Jelínek - Hájek, Javůrek
AFK Loděnice - AFK Tuchlovice 2:4 (2:2).  Petráček, Novák - Hadrika 2, Balík, Cabejšek
AFK Libčice n.Vlt. - Sokol Klecany 3:3 (0:0), PK 5:4. Punčochář 2, Jeřábek - Brahimi 2, Šerhant
Sokol Klobuky - Sokol Nové Strašecí 3:3 (2:2), PK 2:0. Svoboda 2, Halenda - Svoboda 2, Sedláček
SK Baník Libušín - TJ Jedomělice 3:2 (2:0).  Křenek, Pucholt, Vohradský - Hora, Kulhánek
Sokol Kněževes - SK Rakovník 2:4 (1:2).  Holeček, Vrábík - Votroubek 2, Plaček, Hamouz
AFK Kácov - Jawa Divišov 1:4 (1:1).  Pana - Pekárek 2, Vondrák, Vávra
Sokol Vyšehořovice - SK Poříčany 3:2 (3:1).  Homola, Novák, Kasík - Sedláček, Krch
FK Říčany - Viktoria Vestec 3:3 (2:0), PK 5:4. Pont, Koranda, Hemelík - Mašek, Novák, Zima
FK Sázava - Čechie Vykáň 3:6 (3:4).  Švec 2, Keltner - Šedivý 4, Lukáš, Dalekorej
Sokol Nespeky - TJ Kunice 3:1 (1:0).  Kukač, Panenka, Maršoun - Simandl
Slavia Jesenice - SK Hvozdnice 3:4 (1:2).  Vošahlík, Mráz, Kuchta - Třešňák 3, Mráz
Sokol Sedlec-Prčice - SK Votice 0:4 (0:2).  Kramný, Štork, Homolka, Písařík
Sokol Jankov - Posázavan Poříčí nad Sázavou 0:4 (0:2).  Jíša 2, Pohorský, Sedláček
Bohemia Poděbrady - Union Čelákovice 4:3 (0:1).  Voříšek 2, Mihovský, Hruška - Kolovecký, Kadeřábek, Bernard
Sokol Záryby - FK Brandýs n.L. 4:4 (2:2), PK 5:4. Krulich 2, Soukup, Šimek - Folwarczny 2, Rek, Maršner
TJ Viktoria Radim - FC Velim 2:3 (2:1).  Čábelka 2 - Jansta 3
TJ Polepy - Sokol Semice 5:2 (2:0).  Mejzr 2, Suchánek, Javorek, Slezák - Horejc 2
FK Loučeň 1893 - FC Horky nad Jizerou 4:0 (2:0).  Mareš, Vlasák, Štěpánek, Holub
SK Sokoleč - SK Rejšice 1:1 (0:0), PK 3:4. Fink - Herman
TJ Pátek - Sokol Luštěnice 5:2 (1:1).  Kollmann 2, Zumr 2, Fořt - Pavlíček, Podzimek
SK Kosmonosy - Mnichovohradištský SK 2:0 (0:0).  Siřínek 2

Předkolo - středa 24. 8. 2016 od 18.00 hodin:


FK Kosoř - TJ Unhošť 4:4 (1:1), PK 2:3.  Bouška 2, Hejret, Šebek - Neuberger 2, Korpa, Roulich
Sokol Dolní Beřkovice - TJ Kly 1:9 (0:4).  Minář - Kympl 2, Zelenka 2, Hyka 2, Miřatský, Hulička, Ondrák
FK Dobříč - Sokol Braškov 7:0 (3:0).  Kadlec 2, Vosátka 2, Šittich, Jelínek, Moučka
FC Freyburg Trubín - AFK Loděnice 3:5 (0:3).  Porsch, Červenka, Vlček - Herejt, Mráz, Křížek, Iliaš, Hůla
AFK Libčice n.Vlt. - TJ Hřebeč 3:0 (2:0).  Hrdina 2, Paluka
Sokol Klobuky - Sokol Vraný 4:2 (2:0).  Svoboda 2, Vébr, Hřib - Fedrhanc, Kalík
Sokol Kněževes - FC 05 Zavidov 3:1 (1:0).  Hanych, Večeřa, Holeček - Špička
Star Tupadly - AFK Kácov 1:1 (0:1), PK 4:5.  Kavánek - Lapáček
Sokol Vyšehořovice - TJ Liblice 2:0 (1:0).  Breškovec, Lesyk
Sokol Neveklov - Sokol Nespeky 1:1 (0:1), PK 3:4.  Hlaváč - Krejza
FK Loučeň 1893 - Slavoj Stará Boleslav 3:0 (3:0).  Otta, Štěpánek, Bašus